Confrontation Healing Nedir?

Confrontation Healing Nedir?
Confrontation kelime olarak yüzleşme anlamındadır. Bazen de mücadele etme anlamına gelmektedir. Bu ismi vermemdeki sebep; insanların kendi içlerinde yaşadıkları olaylarla, yaşadıkları duygularla yüzleşmelerine, bu mücadeleyi yenmelerine yardımcı olduğu içindir.
Bu zamana kadar bilinçaltın dan bahsedildi ve bilinçaltının bizi yönlendirdiği söylendi. Bilinçaltı,
insanın DNA’sında kayıtlı olan bilgidir. Yani insanın yazılım sistemidir. Yazılım sistemimizde kayıtlı olan bilgilerin bize hissettirdiği duygular vardır. Bu duygular nöronlar aracılığı ile tüm hücrelerimizde dolaşır. Biz sadece bu bilgilerin bize yaşattığı duyguları dönüştürebiliriz. Böylece hayatımıza yön vermemize engel olan blokajlar dan kurtuluruz.
Confrontation Healing; bilinçaltınız da ki kayıtlı bilgilerin yaymış olduğu duyguların, öz benliğinizle bağlantıya geçilerek dönüştürülmesi ile yapılan enerji şifa sistemidir. Ruhsal, fiziksel, enerjisel olarak çalışan bütünsel bir sistemdir.

Confrontation Healing Nasıl Gelişti?
Confrontation Healing tekniğini geliştirmemde ki sebep, insan ruhunun tecrübe ettiği alışmış olduğu durumun değişmesini istemediğini farketmemle oldu. Ruh ulvi bir varlıktır. İnsan ise bu kainata aittir. Aslında ruh ve insan bir bütündür. Bu bütünlüğü yakalayamadıkları için, insanın istekleri ile ruhun istekleri çatışır. Siz ne sorarsanız sorun, ruhunuz size gerçekleri kamufle eden cevaplar verir. Siz de bu durum da hiçbir sorunun olmadığını düşünürsünüz. Ya da egonuzun direndiğini düşünürsünüz. Sorunu çözmekte zorlanırsınız. Oysa sizinle içiniz de savaş halin de olan ruhunuzdur.
Confrontation healing sistemin de ruhunuz ne cevap verirse versin, gerçek duygusu ne ise bire bir o duyguları yaşayarak yüzleşirsiniz. Bu duygular dönüştüğü an hayatınızı çıkmaza sokan blokajlar ortadan kalıcı olarak kalkmış olur. Ruhunuz ve insan bedeniniz uyumlu hale gelir.
Her geminin bir kaptanı vardır. Sizin kaptanınız da bu hayatta var olmanıza yardımcı olan ruhunuzdur. Bildiğiniz gibi ruhunuz bedeninizi terk ettiği an, siz bu kainat da ki yaşamınızı sonlandırmış oluyorsunuz. Kaptanın kim olduğunu öğrendiğinize göre, ruhunuzu ve bedeninizi uyumlu hale getirmeye ve engellerinizi kalıcı olarak ortadan kaldırmaya hazır mısınız?

Confrontation Healing Hayatımıza Ne Katar?
*Stresiniz ortadan kalkar.
*Acılarınız biter,
*Hastalıklarınız iyileşir.
*Enerji bedeniniz temizlenir.
*Ruhunuz ve bedeniniz uyumlu hale gelir.
*Toksinleriniz den arınırsınız.
*Yaşadığınız bütün olayların siz de bıraktığı etki kalıcı olarak ortadan kalkar.
*Hayatınıza yeni den yön vermeyi öğrenirsiniz.
*İşiniz de ilerleyebilirsiniz.
*Ailenizle olan sorunlarınızı kalıcı olarak ortadan kaldırabilirsiniz.
*Mutlu, keyifli ve anı yaşarsınız.

Önemli Not : Confrontation Healing teşhis yada tıbbi tedavi uygulaması değildir. Enerji bedeninin dengelenmesini sağlayan bilimsel bir uygulamadır.Tıbbi tedavi ve kontrollerinizi takip etmek sizin sorumluluğunuzdadır.